Nazywam się Paulina Starzyńska-Wilbik i od 2001 roku zajmuję się komunikacją na rynku nieruchomości.

Obecnie jako freelancer oferuję firmom z szeroko rozumianej branży nieruchomości usługi w następujących obszarach:

  • relacje z mediami
  • newslettery
  • blogi firmowe i produktowe
  • marketing automation

Doświadczenie

W latach 2010-2012 wraz z Arturem Pietraszewskim prowadziłam Premedium, firmę specjalizującą się w marketingu i sprzedaży na rynku nieruchomości. W latach 2006-2009 odpowiadałam za marketing i komunikację w firmie doradczej REAS. Wcześniej planowałam i realizowałam kampanie marketingowe oraz PR-owe dla takich firm deweloperskich jak Globe Trade Centre, Ronson, Asbud, Robyg Development, Star Investments czy Prestige. W latach 2003-2005 byłam rzecznikiem prasowym centrum handlowego Blue City.

Edukacja i afiliacja

Jestem członkiem brytyjskiego Chartered Institute of Marketing, skupiającego profesjonalistów w dziedzinie marketingu. Uzyskałam również prestiżowy Postgraduate Professional Diploma in Marketing przyznawany przez tę organizację.

Dyplom magistra socjologii uzyskałam w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu public relations (Uniwersytet Warszawski) i marketingu strategicznego (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego). W roku 2003 odbyłam czteromiesięczny staż w McLuhan Program of Culture and Technology na University of Toronto w Kanadzie.

Kontakt: pstarzynska@premedium.pl