Jeszcze więcej PR (dla branży nieruchomości)

1613
1
Share:

Jak już się po sieci rozniosło, po trzech latach opuściłam zespół REAS i dołączyłam do Ciszewski Financial Communications, gdzie od sierpnia pełnię funkcję Client Service Directora.

Nowa praca, nowi ludzie i nowe wyzwania okazały się jeszcze bardziej interesujące i angażujące niż się spodziewałam, dlatego nie piszę o tym natychmiast, ale dopiero pod koniec pierwszego tygodnia w nowym miejscu.

Ciszewski Financial Communications jest pierwszą w Europie Środkowo-Wschodniej agencją wyspecjalizowaną w doradztwie i działaniach komunikacyjnych dla firm z branży finansowej, jak również usług profesjonalnych i nieruchomości. Dzięki specjalizacji, Ciszewski Financial Communications doskonale rozumie specyfikę działania swoich klientów i wykorzystuje efekt synergii w kontaktach z dziennikarzami oraz realizowaniu wspólnych działań dla klientów o uzupełniających się profilach. Jako spółka-córka Ciszewski Public Relations, jednej z najdłużej działających agencji PR na polskim rynku, blisko współpracująca z innymi firmami w grupie, m.in. Brightness Creative Studio i Ciszewski Marketing Sportowy, może również zapewnić klientom kompleksową obsługę.

Już po kilku dniach pracy w Ciszewski Financial Communications jestem przekonana, że będę miała wiele do zaoferowania branży nieruchomości. Mam na myśli zarówno zawartość tego bloga, jak i usługi z zakresu marketingu i PR.  Zapraszam do zadawania pytań, dzielenia się uwagami oraz sugestiami. Proszę pisać na adres pstarzynska@publicrelations.pl.

PS. Na zakończenie tego posta chciałabym podziękować zespołowi REAS. Trzy lata pracy w tej firmie były dla mnie wyjątkowym doświadczeniem, szansą na zdobywanie wiedzy od najlepszych, wdrażania własnych pomysłów i zbierania ich owoców.  W szczególności chcę podziękować Prezesowi Kazimierzowi Kirejczykowi i mojemu szefowi Pawłowi Sztejterowi – za zaufanie i inspirację, Małgosi Żochowskiej i Kasi Kuniewicz – za zdrowy rozsądek i wsparcie, wszystkim – za atmosferę i przekonanie, jak efektywna i rozwijająca dla każdego z jej członków może być praca prawdziwie zespołowa.

Share:

1 comment

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.
Zapisz