Nowy look Marketingu Nieruchomości

Share:

Od dziś blog Marketing Nieruchomości ma nową szatę graficzną… i nie tylko. Zachęcam do przeglądania, komentowania, a także wykorzystania nowych możliwości związanych z dzieleniem się postami ze znajomymi za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz e-maili.

Nowy wygląd, a także większość nowych funkcjonalności zawdzięczam motywowi Headlines przygotowanemu przez WooThemes. Mam nadzieję, że Wam również przypadnie do gustu.

Przy okazji chciałabym zwrócić uwagę na wykorzystywane przeze mnie aplikacje i rozwiązania. Platforma blogowa WordPress jest intuicyjna w użytkowaniu, a jednocześnie daje wiele możliwości i doskonale sprawdza się jako CMS (system zarządzania treścią) dla nieskomplikowanych stron internetowych.

Pod WordPress powstaje wiele gotowych layoutów (płatnych i bezpłatnych), dzięki którym szybko i bez specjalistycznej wiedzy można stworzyć atrakcyjne blogi, proste strony internetowe czy niewielkie portale. Ja szczególnie polubiłam rozwiązania WooThemes, które oferują dużą różnorodność graficzną i funkcjonalną na potrzeby blogów, stron firmowych, portfolio czy magazynów internetowych. Firma wypuszcza przynajmniej dwa nowe motywy miesięcznie, więc jest z czego wybierać.

Share:
Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.
Zapisz